Deberitz, Per(1880-1945)
Sauøya Skåtøy 1922
Olje på lerret
58x67
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 22.
Påtegnet med kunstnerens navn, årstall og tittel på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 44, med tittel: "Sauøya Skåtøy 1922".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 27 000