Bøe, Frants(1820-1891)
Oppstilling med blomster, muslinger og smykker
Olje på lerret
50x65
1886
Signert og datert nede t.h.: F Böe 1886
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
50x65
1886
Vurdering