Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

En fattig blomst
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
En fattig blomst

Olje på lerret
46x68
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Th. Kittelsen. 1900. En fattig Blomst."

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 85 000