Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Blå akt

Olje på plate
46x38
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 260 000