Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Juell, Tore(1942-)
Kystlandskap med trær 1973

Olje på lerret
76x117
Signert og datert nede t.v.: T. Juell -73

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00