Bleken, Håkon(1929-)
Komposisjon 1974
Akvarell, lysmål
82x119
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -74.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Akvarell, lysmål
82x119
Vurdering