Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Fjellgård med kvinne og geiter 1851

Olje på lerret
25x35
Signert og datert nede t.v.: M. Müller 1851

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000