Müller, Morten(1828-1911)
Fjellgård med kvinne og geiter 1851
Olje på lerret
25x35
Signert og datert nede t.v.: M. Müller 1851
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
25x35
Vurdering