Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Landskap med hus
Olje på lerret, oppklebet på plate
42x24
Signert nede t.h.: Th H.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
42x24
Signert nede t.h.: Th H.
Vurdering