Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Gråtende ung kvinne
Munch, Edvard (1863-1944)
Gråtende ung kvinne

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 695x539-543 mm Motivet: 635x475 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1921-22
Sch. nr. 502. Woll nr. 668.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 250 000

Tilslag NOK 500 000