Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Sjalusi IV

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 493x323 mm Motivet: 237x227 mm
papir
Usignert

1930
Woll nr. 710.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000