Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00
Sjalusi IV

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 493x323 mm Motivet: 237x227 mm
papir
Usignert

1930
Woll nr. 710.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Tilslag NOK 62 000