Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Tiltrekning I

Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 620x485 mm Motivet: 475x358 mm
gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Sch. nr. 65. Woll nr. 75.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 780 000