Munthe, Ludvig(1841-1896)
Blomstermarked
Olje på lerret
46x66
Signert nede t.v.: L Munthe
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 125 000
Olje på lerret
46x66
Signert nede t.v.: L Munthe
Vurdering