Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Toilette 1957

Olje på lerret
55x51
Signert og datert nede t.v.: J Rian 57

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000