Skredsvig, Christian(1854-1924)
Gate i Lepaud 1887
Olje på mahogniplate
36x27
Signert og datert nede t.v.: Chr. Skredsvig. 87.
Stedsbestemt nede t.h.: "Lepaud.".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000