Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Gate i Lepaud 1887

Olje på mahogniplate
36x27
Signert og datert nede t.v.: Chr. Skredsvig. 87.

Stedsbestemt nede t.h.: "Lepaud.".

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 28 000