Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Passage

Olje på lerret
109x158 (79+79)
Usignert

Signert og datert på baksiden av lerretet på høyre del: "K. Nupen 2005". Påtegnet med tittel samt : "II parallel" på baksiden av lerretet. Diptyk.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 150 000