Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Interiør Gausdal 1947
Rian, Johs. (1891-1981)
Interiør Gausdal 1947

Olje på plate
38x46
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: J Rian 47

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000