Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
Interiør II Sørlandet
Olje på lerret
81x100
Signert nede t.v.: H F-G.
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Olje på lerret
81x100
Signert nede t.v.: H F-G.
Vurdering