Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Store Ullevål Gård 1887
Olje på lerret
28x46
Signert og datert nede t.v.: Jørgen Sørensen. 87.
Signert og stedsbestemt, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: ""Store Ullevold" Jørgen Sørensen".
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000