Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Store Ullevål Gård 1887

Olje på lerret
28x46
Signert og datert nede t.v.: Jørgen Sørensen. 87.

Signert og stedsbestemt, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: ""Store Ullevold" Jørgen Sørensen".

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000