Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap 1879
Olje på lerret
62x96
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1879-
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
62x96
Vurdering