Sitter, Inger(1929-2015)
St. Cado
Olje på lerret
40x45
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden, på blindrammen. Antagelig malt i 1953.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500