Willums, Olaf Martinius(1886-1967)
Landskap 1928
Olje på plate
37x45
Signert og datert nede t. v.: O . W. 28
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 2 400
Olje på plate
37x45
Vurdering
NOK 3 000–4 000