Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Krantz, Nils(1886-1954)
Stilleben 1942

Olje på lerret
55x65
Signert nede t.v.: Krantz

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden: "Stilleben 1942". Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Krantz -42".

Vurdering

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 21 000