Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Prestøen i Sundfjord 1878
Olje på lerret
35x59
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1878
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "A: Askevold. Præstøen i Söndfjord.".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000 med forbehold