Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Høyvann, motiv fra Le Havre 1878

Olje på lerret
100x68
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: Frits Thaulow- Paris 78.

Christiania Kunstforening 1878. Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 3 med feilaktig tittel: "Ved Seinen".

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 250 000