Skredsvig, Christian(1854-1924)
Aftenstemning ved et tjern
Olje på lerret
121x95
Signert nede t.v.: Chr Skredsvig.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 130 000
Olje på lerret
121x95
Vurdering