Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Gårdstun 1919

Olje på lerret
56x88
Signert og datert nede t.h.: Andr. Singdahlsen 1919

Angivelig fra Asker.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00