Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Gårdstun 1919
Olje på lerret
56x88
Signert og datert nede t.h.: Andr. Singdahlsen 1919
Angivelig fra Asker.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Olje på lerret
56x88
Angivelig fra Asker.
Vurdering