Johannessen, Jens(1934-)
Olje på lerret
25x25
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jens Johannessen 64.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
25x25
Vurdering