Pahr-Iversen, Kjell(1937-)
Komposisjon 1982
Olje på papir, lysmål
75x53
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr Iversen 82
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på papir, lysmål
75x53
Vurdering