Grimelund, Johannes(1842-1917)
Havneparti 1905
Olje på lerret
45x65
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1905
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 9 500
Olje på lerret
45x65
Vurdering