Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Gundersen, Helene(1858-1934)
Fra Rjukan

Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: Helene Gundersen

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Helene Gundersen".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000