Gundersen, Helene(1858-1934)
Fra Rjukan
Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: Helene Gundersen
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Helene Gundersen".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
50x60
Vurdering