Ukjent, kunstner
Oppstilling med blomster i vase
Olje på lerret
85x61
Usignert
Antagelig malt sent på 1800-tallet i tradisjonen fra hollandsk 1600-tallskunst i genren blomstermaleri.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000