Ukjent, kunstner
Musen Terpsikhore med sin lyre
Olje på lerret
62x74
Usignert
Antagelig fra 1700-tallet.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
62x74
Usignert
Antagelig fra 1700-tallet.
Vurdering