Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Gammel have 1951
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: R Th 51
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Antagelig signert og påtegnet med annen tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Blodløse trær" Nr. 8 R Th".
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 174.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000