Deberitz, Per(1880-1945)
Kystlandskap, solgangsbris 1929
Olje på mahognyplate
37x46
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz. 29.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på mahognyplate
37x46
Vurdering