Rom, Per(1903-1985)
Melankoli
Olje på lerret
65x101
Signert nede t.h.: Per Rom
Signert på baksiden av lerretet: "Per Rom".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000 med forbehold
Olje på lerret
65x101
Signert nede t.h.: Per Rom
Vurdering