Finne, Ferdinand(1910-1999)
Sydlandsk kulturlandskap
Olje på lerret
44x55
Signert nede t.h.: Ferdinand Finne.
Malt ca. 1957/58.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på lerret
44x55
Malt ca. 1957/58.
Vurdering