Urdal, Atle(1913-1988)
Sol på sjærene
Olje på plate
30x50
Signert nede t.h.: Atle Urdal
Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av rammen: "Sol på sjærene (sic!). 1000.-".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000