Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Kjærlighetsblomsten
Munch, Edvard (1863-1944)
Kjærlighetsblomsten

Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 638x394-398 mm Motivet: 620x290 mm
oppklebet på syrefri bakpapp
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1896
Sch. nr. 70. Woll nr. 80.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering
NOK 90 000–120 000

Tilslag NOK 105 000