Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Tiltrekning I
Munch, Edvard (1863-1944)
Tiltrekning I

Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 574x434 mm Motivet: 473x356 mm
Kinapapir Usignert

1896
Woll 75.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 400 000