Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Dødskyss
Munch, Edvard (1863-1944)
Dødskyss

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 440x597 mm Motivet: 295-299x452-460 mm
papir Usignert

1899
Woll 144.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000