Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Døden i sykeværelset

Litografi trykket i svart på tynt Japanpapir
Arket: 420x690 mm Motivet: 400x550 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Woll 65.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Tilslag NOK 410 000 med forbehold