Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Gleditsch, Rolf Juell(1892-1984)
Landskap med foss 1937

Olje på lerret
73x95
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R Juell Gleditsch 1937

Påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Gleditsch Einafoss". (Enafoss?).

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00