Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Krohg, Per(1889-1965)
Kommunistbåten 1935

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -1935

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00