Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Kvinne ved piano
Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne ved piano

Olje på plate
41x38
Signert nede t.h.: J Rian Signaturen er forsterket (av kunstneren?).

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000