Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Brevskriverske 1880
Olje på lerret
92x72
Signert og datert nede t.h.: Math. Dietrichson 1880.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 125 000
Olje på lerret
92x72
Vurdering