Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Fra Sta Cappucini, Syrakus, Sicilia
Rian, Johs. (1891-1981)

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: J Rian

Signert og stedsbestemt på baksiden av platen: "J Rian Sta Cappucini Siracusa Sicilia". Angivelig malt i 1951.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering