Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne ved toalettbord 1949

Olje på lerret
70x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian -49

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 400 000