Askevold, Anders(1834-1900)
Sydlandsk landskap med bekk
Olje på papir, oppklebet på plate
38x50
Signert nede t.h.: A. Askevold
Påtegnet på baksiden: Askevold, samt No 38 og 580.
Vurdering
NOK 20 000