Abrahamsson, Ola(1883-1980)
Parklandskap
Olje på plate
56x68
Signert nede t. h.: O. A.
På baksiden portett av en sittende kvinne.
Vurdering
NOK 4 000
Tilslag NOK 2 500
Olje på plate
56x68
Signert nede t. h.: O. A.
Vurdering
NOK 4 000