Johannessen, Jens(1934-)
Mappe Brand
Fargelitografier, 15 stk
73x53
Alle signert nede t.h.: Jens Johannessen
Alle nummerert nede t.v.: 92/160. Faksimile av Brand av Henrik Ibsen, 15 utvalgte sider. 15 original-litografier i farger, signert og nummerert, 15 original-litografier sammen med teksten i farger, usignert og unummerert. Trykket på Papier chiffon Grand Vélin d'Arches. Trykket av Edouard Weiss, Paris 1986. Originalinnpakning medfølger.
Vurdering
NOK 40 000–50 000
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00